Chcemy, by Goście czuli się u nas jak podczas wizyty u przyjaciół. Do Państwa dyspozycji oddajemy część dzienną Dużego Domu w którym mieszkamy, kuchnię letnią, kajaki i rowery. W cenie pobytu zawarte są śniadania w formie szwedzkiego.  Na życzenie Gości podajemy obiadokolacje. Zorganizujemy spływy kajakowe, kameralne uroczystości towarzyskie i rodzinne oraz jazdę konną w pobliskich stadninach. W kuchni letniej możecie Państwo samodzielne kucharzyć, wędzić ryby, suszyć grzyby i grillować.

POKOJE GOŚCINNE

Pokoje gościnne są dwuosobowe, z łazienkami, wygodnymi łóżkami hotelowymi, lodówkami i możliwością przyrządzenia prostych posiłków. W dwuosobowych apartamentach znajdują się dodatkowe rozkładane sofy z wygodnym miejscem do spania.

Apartament w Małym Domkuod310złZobacz zdjęciarezerwacja
Pokój Morskiod250złZobacz zdjęciarezerwacja
Apartament Artystówod270złZobacz zdjęciarezerwacja
Apartament Krakowskiod270złZobacz zdjęciarezerwacja
Pokój podróżnikaod250złZobacz zdjęciarezerwacja

Apartament w Małym Domku – samodzielny apartament mieszkalny dla 2-3 osób, składa się z części dziennej z wyposażoną kuchenką, aneksem jadalnym i kącikiem wypoczynkowym z rozkładaną sofą,  dwuosobowej sypialni, łazienki z pralką oraz garderoby.

Pokój Podróżnika – pokój dwuosobowy z łazienką

Apartament Krakowski – 2-3 osobowy apartament typu „studio” z wyposażonym aneksem kuchennym, stołem jadalnianym i kącikiem wypoczynkowym z rozkładaną  sofą.

Pokój Morski  – pokój dwuosobowy z łazienką.

Apartament Artystów – apartament 2-3 osobowy, składa się z saloniku ze stołem i rozkładaną sofą oraz dwuosobowej sypialni z łazienką.